Accetta tutti
Configura
Solo necessari
header backgorund

company_seo_logo Specjalista, Subpartycypacja

Luogo di lavoro:

Polonia, Lodz, Lodz

Settore:

Banca e servizi finanziari

Ruolo:

Customer Service

Data ultimo aggiornamento: 11/04/2024
attività

Descrizione annuncio

Verifica la tua compatibilità con questo annuncio

generic user img
Candidati

Od Kandydata oczekujemy:

▪ wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Ekonomia, , Finanse)

▪ bardzo dobrej znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (szczególnie MS Excel),

▪ samodzielności, dokładności oraz umiejętności analitycznego myślenia, ▪ umiejętności pracy zespołowej i pracy pod presją czasu,

▪ dobrej znajomości języka angielskiego ▪ Miłe widziane: Excel VBA

Obowiązki:

▪ przygotowywanie danych i dokumentacji wymaganej do decyzji kredytowych,

▪ przygotowywanie, monitoring i weryfikacja umów kredytowych i zabezpieczeń, w związku z realizowaną sprzedażą produktów finansowych

▪ rejestracja transakcji w bazach danych

▪ sporządzanie dokumentów związanych z obsługą klientów ▪ przygotowywanie raportów i analiz

▪ wsparcie zespołu w posprzedażowej obsłudze transakcji i pracach projektowych

▪ w zależności od preferencji i potencjału dalsze obowiązki będą z zakresu pracy operacyjnej (z klientem zewnętrznym) lub pracy rozliczeniowej

Oferujemy:

▪ umowę o pracę na pełen etat,

▪ atrakcyjne warunki zatrudnienia (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, karta Sodexo oraz dofinansowanie do posiłków),

▪ inspirującą pracę w międzynarodowej firmie w centrum Łodzi,

▪ pełne wsparcie ze strony członków zespołu oraz działu HR przez cały okres wdrożeniowy.

Più dettagli

Gestisce altre persone:No
Tipo di contratto:Contratto a tempo indeterminato
Inquadramento:Impiegato

Mappa

Candidati
oppure
Condividi questo annuncio di lavoro
  Non visualizzare più questo messaggio
Non trovi l'offerta di lavoro adatta a te?
Registrati ugualmente! Sarai considerato per le future opportunità.
Registrati