Aceitar todos
Configurar
Só necessários
header backgorund

company_seo_logo Specjalista, Subpartycypacja

Local de trabalho:

Polónia, Lodz, Lodz

Setor:

Banco e Serviços Financeiros

Função:

Apoio ao Cliente

Última atualização: 11/04/2024
atividades

Descrição oferta

Verifique a sua compatibilidade com esta oferta

generic user img
Candidate-se

Od Kandydata oczekujemy:

▪ wykształcenia wyższego (preferowane kierunki: Ekonomia, , Finanse)

▪ bardzo dobrej znajomości środowiska MS Windows z pakietem Office (szczególnie MS Excel),

▪ samodzielności, dokładności oraz umiejętności analitycznego myślenia, ▪ umiejętności pracy zespołowej i pracy pod presją czasu,

▪ dobrej znajomości języka angielskiego ▪ Miłe widziane: Excel VBA

Obowiązki:

▪ przygotowywanie danych i dokumentacji wymaganej do decyzji kredytowych,

▪ przygotowywanie, monitoring i weryfikacja umów kredytowych i zabezpieczeń, w związku z realizowaną sprzedażą produktów finansowych

▪ rejestracja transakcji w bazach danych

▪ sporządzanie dokumentów związanych z obsługą klientów ▪ przygotowywanie raportów i analiz

▪ wsparcie zespołu w posprzedażowej obsłudze transakcji i pracach projektowych

▪ w zależności od preferencji i potencjału dalsze obowiązki będą z zakresu pracy operacyjnej (z klientem zewnętrznym) lub pracy rozliczeniowej

Oferujemy:

▪ umowę o pracę na pełen etat,

▪ atrakcyjne warunki zatrudnienia (np. prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dofinansowanie do karty sportowej Medicover Sport, karta Sodexo oraz dofinansowanie do posiłków),

▪ inspirującą pracę w międzynarodowej firmie w centrum Łodzi,

▪ pełne wsparcie ze strony członków zespołu oraz działu HR przez cały okres wdrożeniowy.

Mais detalhes

Deve gerir colaboradores:Não
Tipo de contrato:Trabalho sem termo
Nível profissional:Empregado

Mapa

Ou
Compartilhe esta oferta
  Não mostrar novamente esta mensagem
Não encontrou um emprego adequado para si?
cadastre o seu perfil! Será considerado para as oportunidades futuras.
Cadastre-se